Ünaldı Prefabrik Ev Çelik Bağ Bahçe Evleri

Burdur Muğla Bodrum Merkez, Burdur
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Ünaldı Prefabrik Ev Çelik Bağ Bahçe Evleri
Cebrail Ünaldı
Burdur Muğla Bodrum
Merkez , Burdur
İş Alanları

Prefabrik

Ünaldı Prefabrik Uzman Kadrosu İle Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Ünaldı Prefabrik Ev Çelik Bağ Bahçe Evleri Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile prefabrik alanında kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minimum maliyet ve maksimum fayda ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak.

Vizyon

Muğlada modern teknolojisinden yararlanarak yarının modüler yaşam alanlarını üreten Ünaldı, sadece çağının değil; gelecek yüzyılların da ihtiyaçlarını ön görmektedir. Bu doğrultuda, geleceğin dünyasındaki kullanım amaçlarını, iklimi, doğal ve kültürel talepleri incelemektedir. Elde ettiği veriler ışığında da gerçek yaşamın, gerçek ihtiyaçlarına uygun tasarım yaklaşımı sunmaktadır.

Misyon

Lider olarak yarışa devam etmenin, lider olmaktan daha zor olduğunu bilen Ünaldı, istikrarlı yükselişini sürekli kılabilmek için, üretim faaliyetleri çerçevesini müşteri taleplerine göre şekillendirmektedir. Sektörüyle ilgili dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek kalite, ekonomi, güvenilirlik kavramlarını tek bir çatı altında toplamayı başarmış ender firmalardan biri olmuştur. Bu anlayışla yola devam eden Ünaldı için ‘'müşteri memnuniyeti‘', üretim ve hizmetle birincil amaç olarak ele alınmaktadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00