Urfa Köy Ürünleri

Şanlıurfa/merkez Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Urfa Köy Ürünleri
İsa Gelegen
Şanlıurfa/merkez
Merkez , Şanlıurfa
Urfa Köy Ürünleri Şanlıurfada Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Urfa Köy Ürünleri Hakkında

Misyonumuz; Şanlıurfadan üretimden merkez tüketiciye kadarki hiçbir safhada doğal olmayan madde ve metotları ürünlerimize katmamak suretiyle Türk Organik gıda pazarındaki en güvenilir firma olmak ve tüketiciye sunulacak organik ürünlerde gerekli şeffaflığı sağlayarak %100 gönül rahatlığıyla tüketilebilecek ürünleri yurt çapına yaymaktır.

Yalnız doğal olmayan maddeler ve metotlardan uzak durulması değil aynı zamanda Türk halkının özellikle et ürünleri alanındaki hassasiyetlerine ters olan hiçbir üretim ve kesim yöntemine de yer vermemek şirket politikamızın esasını teşkil etmektedir ve bu tutum misyonumuzun vazgeçilmez bir unsurudur.

Vizyonumuz; misyonumuzu gerçekleştirirken, başta Türk halkı olmak üzere tüm dünyaya katkısız ve %100 güvenilir gıda ürünleriyle hizmet eden, üretimden satışa kadar doğal kaynaklara saygılı ve çevreye olumsuz etki yapmayan, sosyal duyarlılığı olan bir marka ile herkesin güven ve saygısını kazanmak ve bu güveni şirketin varolduğu sürece muhafaza etmektir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00