Urfalı Ciğerci Apo

Elmalı Mah. 14.sok. Zeynel Hoca Apt. No:19/d Muratpaşa-Antalya Muratpaşa , Antalya Muratpaşa, Antalya
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Urfalı Ciğerci Apo
Abdullah Dedecan Kemal Dedecan
Elmalı Mah. 14.sok. Zeynel Hoca Apt. No:19/d Muratpaşa-Antalya Muratpaşa , Antalya
Muratpaşa , Antalya
Urfalı Ciğerci Apo Muratpaşada Ciğer Dürüm Siparişi,urfalı Ciğerci Apo Muratpaşada Adana Dürümü Siparişi,urfalı Ciğerci Apo Muratpaşada Kuşbaşı Dürüm Siparişi,urfalı Ciğerci Apo Muratpaşada Eniyi Dürümcü,urfalı Ciğerci Apo Muratpaşada En Güzel Ciğer Salon

Urfalı Ciğerci Apo Hakkında


URFALI CİĞERCİ APO USTA

home_steakhouse_sep3


Yılların tecrübesi ile URFALI CİĞERCİ APO siz değerli müşterilerimize güvenilir, lezzetli kebaplar, urfa ciğer şiş ve garvitürler sunmaya devam etmekteyiz. Şanlıurfalı olan URFALI CİĞERCİ APO USTA, ŞANLIURFANIN  ciğerinin en güzelini ANTALYADA ’da beğeninize sunmaktadır.

Doğal gıda konusunda oldukça hassas olan URFALI CİĞERCİ APO USTA, baharatlarını dahi kendisi öğütür, ciğerin ve etin en iyisini her gün bizzat kendisi alır. Tüm ürünleri günlük olan CİĞERCİ APO USTA ’da belli bir saatten sonra asla ürün bulamazsınız. ikinci güne ürün kalması diye bir durum söz konusu değildir. 7/24 tüm antalyaya hizmet vermekteyiz.

MİSYON;

home_steakhouse_sep


Her zaman sağlıklı, kaliteli ve taze ürünlerden, kaliteli ve hijyenik bir ortamda kebaplar üretmek ve bu üretilen kebaplara görsel itina ve yeteneklerimizi de katarak misafirlerimize kaliteli ve leziz ürünler sunmaktır.

VİZYON;

home_steakhouse_sep


Tüm ürünlerimizde yüksek kalite standardını yakalayıp kendinden söz ettirmek ve bunun yanında restorantlarımızı ve bayilerimizi arttırarak ulusalda hizmet ve yemek üreten bir firma olmak...

BAKIŞ AÇIMIZ

home_steakhouse_sep


Kendi hassasiyetlerimizi çalışanlarımıza ve müşterilerimize de aşılayıp hijyeni, kalitesi, servisi ve lezzeti ile adımızdan söz ettiriyoruz. Rakiplerimizin örnek aldığı ve hedef gösterdiği firmalardan biri olmayı amaçlayan URFALI CİĞERCİ APO USTA gelişmeye devam ediyor.

MENÜ

KUZU CİĞER KEBAP

ACILI ADANA

URFA KEBA

KUŞBAŞI ŞİŞ

TAVUK

KANAT

CİĞER KAVURMA

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  LEZZETTİN ADRESİ ELİNE SAĞLIK USTAM

 • 5/5

  KUZU CİĞERİ YEMEK MUHTEŞEMDİ URFALI APO USTANIN ELLERİNE SAĞLIK

 • 5/5

  KUZU CİĞERİ YEMEK MUHTEŞEMDİ URFALI APO USTANIN ELLERİNE SAĞLIK

 • 5/5

  ANTALYA DA BANA URFAYI YAŞATTI APO USTANIN ELLERİNE SAĞLIK

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00