Usta Çilingir 0541 842 33 63

Şanlıurfa/merkez Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Usta Çilingir 0541 842 33 63
İbrahim Işıkay
Şanlıurfa/merkez
Merkez , Şanlıurfa
İş Alanları

Anahtar Çilingir

Usta Çilingir Şanlıurfada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Usta Çilingir 0541 842 33 63 Hakkında

Misyonumuz;

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenililik ve yüksek iş ahlakımız ile şanlıurfadaki müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak,

Zamanında ve güvenilir uzmanlarımız ile kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sorunlarınızı gidermek,

İnsan odaklı bir misyona sahip olan USTA ÇİLİNGİR Anahtar, satışını yaptığı ve hizmetini sağladığı tüm ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geri dönüştürülebilir ham maddeler kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip USTA ÇİLİNGİR , tüm çalışmaları esnasında işin alındığı andan itibaren tüm proje ve hesaplamalar yapılıp iş teslim edilince kadar çok hassas kalite kriterleri uygulanarak en iyi işin ortaya çıkması sağlanır. USTA ÇİLİNGİR, alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Gerçekten iki dakikada kapimi açtı parasi helal :)

  • 5/5

    Gerçekten iki dakikada kapimi açtı parasi helal :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00