Vandela Tarım Tic Ltd Şti

Örnek Mahallesi 1357 Sokak No:12/2 Esenyurt, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Vandela Tarım Tic Ltd Şti
Orhan Avcı
Örnek Mahallesi 1357 Sokak No:12/2
Esenyurt , İstanbul
İş Alanları

Çiçekçi

Vandela Tarım İstanbula Yıllardır Çiçek Hizmeti Vermeketeyiz.

Vandela Tarım Tic Ltd Şti Hakkında

muhteşem çiçek ile ilgili görsel sonucu

Hakımızda

Vandela Tarım olarak misyonumuz doğal, güzel kokulu ve en taze çiçekleri siz değerli müşterilerimize en kısa sürede sunmaktır.  Kadromuz çiçekler konusunda bilgili, tutkulu ve dinamik çalışanlardan oluşmaktadır. Vandela Tarım olarak müşterilerimizin her türlü öneri ve şikayetlerine anında cevap vermek ve çözüm üretmek amaçlarımız arasında en önemlisidir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak Vandela Tarım  temel prensibidir.

Vandela Tarım müşterilerinin, kendilerini sevdiklerine anlatmak için uzun yıllardır görev başındadır. çiçek üzerinden tüm Türkiye’ye çiçek siparişi servisi sunarak servis ağımızı yıllardır geliştiriyoruz. Tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimiz online çiçekçilikte emsalsizdir. Geniş dağıtım ağımız ve kökleşmiş tedarikçilerimizle birlikte en kaliteli ürünleri dalından alıp kapınıza kadar getiriyoruz.  Çiçeklerimizi Avrupa’nın ve Türkiye’nin çiftlik ve seralarından getirterek en taze ve güzel kokan şekliyle size ulaştırıyoruz. Amacımız çiçek ağımızla birlikte daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak servis kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutmaktır. Vizyonumuz müşteri memnuniyetini esas alarak sektörde piyasa lideri olmaktı

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00