Vip Koltuk

İstanbul / Ümraniye Ümraniye, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Vip Koltuk
Hasan Cerrah
İstanbul / Ümraniye
Ümraniye , İstanbul
İş Alanları

Mobilyacılar

Vip Koltuk İstanbulda Uzun Yıllardır Kaliteli Hizmet Vermektedir

Vip Koltuk Hakkında

VİP KOLTUK

misyon ile ilgili görsel sonucu

Vip Koltuk Vizyon:evrensel standartlara uygun, dünya genelinde her yaşam alanına sevgiyle .

Vip Koltuk  misyon:müşteri beklentileri doğrultusunda; her yaşam alanına itimat, kalite, kıymet katan yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge özgün model ve kurmacamlarıyla Vip Koltuk gibi dokuyan, farklı, belirleyici, çevreye duyarlı, topluma saygılı, ülke ekonomisine katkı elde eden, çalışanıyla, tüketicisiyle sevinçli ''Vip Koltuk ailesi'' oluşturmak.

Vip Koltuk alan kişi odaklılık: müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en yakın zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışmak, ürün/ hizmetlerimizi zamanında ve laf verdiğimiz koşullarda sunmaktır.

Vip Koltuk yenilikçiliği: müşterinin devamlı değişen gereksinimlarının farkında olmaktır. Sürekli gelişen anlayışımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yenilik beklentisini tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunar, yaşamındaki her faaliyete kıymet katarız.

Vip Koltuk güvenilirliği: sosyal açıdan hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür anlayışı ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı elde eden, müşterilerimize; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetleri ile güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan bir şirket olmaktır.

Vip Koltuk sinerjisi: bizi devamlı güçlü, dinamik ve kanaatkar kılan, hızlı ve etkin karar almak için çalışanlarımız ve bütün hissedarlarımızın beraber oluşturduğu sinerji ve bilgi birikim gücü ile ortak karar alınması ve uygulanmasıdır.

Vip Koltuk farkındalığı: müşterilerimizin fiyat/ performans ilişkisini gözetmesi konusunda farkındalığı oluşturmak, değişen satın alan ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayarak, üretim, satış ve pazarlama stratejilerini hayata geçirmektir

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00