Vizyon Isı Teknik Servis

Olay Tv Civarı Emek Hırsızı Mehmet Polat Sehitkamil, Gaziantep
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Vizyon Isı Teknik Servis *kombi Bakım *kombi Arıza *petek Tesisat Temizliği İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.

Vizyon Isı Teknik Servis Hakkında

EMEK HIRSIZI MEHMET POLAT

0537 262 96 16 

GÜVENİLİR BİR FİRMA DEĞİL SAKIN İTİBAR ETMEYİN!VİZYON ISI TEKNİK SERVİS

PARANIZI YAKARAK ISINAMAZSINIZ.
SORUNLARINIZI BİZ ÇÖZELİM KOMBİ BAKIM KOMBİ ARIZA KOMBİ MONTAJ PETEK TESİSAT TEMİZLİĞİ MERKEZİ ISITMA TEMİZLİĞİ KALORİFER TESİSAT TEMİZLİĞİ DOĞAL GAZ İŞLERİ PROJE MENFEZ TADİLAT KOLON TESİSATI DAİRE İÇİ TESİSAT KAZAN DAİRESİ TESİSATKOMBİ BAKIM PETEK TEMİZLİĞİ YAZ KAMPANYASI BAŞLADI.ŞİMDİDEN TEDBİRİNİZİ ALIN KIŞA RAHAT EDİN.


Misyonumuz

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmanın, muteber bir önder olabilmek için son derece önemli bulunduğunun bilincindeyiz. “insan için teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Malumat, yazışma ve öğrenime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz

Değerlerimiz

Huylarımızı, kararlarımızı ve iş gayelarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz:

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Oncelikle verilmis olan randevu saatine uyup vaktinde gelmeleri benim icin cok onemli kombimizin arizasini kisa sure icinde cozumlendirip tekrar kombimizi kullanmaya devam ettik fiyat olarakta gayet makuldu vermiş olduklari hizmet için teşekkür ederi

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00