Www.idealsohbet.org

Merkez, Kayseri
Online
Mesaj Gönder
İş Alanları

radyo kalları

İdeal Sohbet Türünün Önemi Özele Giderek Samimi Havası Ve İrc Chati Kurduğu Sıcak İletişimden Dolayı Pek Çok User Kullanıcmız Bu Yazışmalarda Birbirleriyle İle E-Çift Bedava Muhabbet Odası Fikirlerini Dile Getirerek Sohbet Edebilmelidir.

Www.idealsohbet.org Hakkında

Sohbet kullanıcıları mobil uygulama üzerinde istediği global irc kanallarını seçebiliyor ya da kendi isteğiyle bir chat kanalına giderek sohbetini edebiliyor.Yani sohbet kullanıcılar hem irc servislerine girerek android,mobil ortam dan sohbet zincirlerini bularak hem laptop,bilgisayar mirc yardımıyla hem de herhangi bir mobil/sohbet web siteleri yüzeylerine gelerek muhabbetlerini kurabiliyorlar. Akıllı Telefonlarınız ve Tabletleriniz ile kolay ve hızlı bir şekilde giriş yaparak binlerce insan içersinde sizde aradiğiniz dostluklari sevgileri arkadaşlıkları kurabilirsiniz. Sizler için ücretsiz olarak tasarlanmiş olan Mobil Sohbet sitemizde herşey tamamen ücretsiz ve bütün akıllı telefonlar ile uyumludur. Kalite ve güvenilir Sohbetin adresi olan Sohbetirc.Org adresinde sizlerinde kuracağiniz dostlukların sevgilerin arkadaşlıklarin baki kalıp en güzel şekilde ilerlemesi için Platformumuza giriş yaparak kullandığınız rumuzu kayit ederek sohbet etmek için ilk adiminizi atabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU

https://youtu.be/OEsZQz_z1G0

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    sizleri Sohbet sitemize bekleriz...

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar KAPALIYIZ-

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00