Yıldızlar Su Arıtma Sistemleri

Atatürk Mahallesi İkitelli Caddesi No59\\ Kücükcekmece Küçükçekmece, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Yıldızlar Su Arıtma Sistemleri
Soner Taşçı
Atatürk Mahallesi İkitelli Caddesi No59\\ Kücükcekmece
Küçükçekmece , İstanbul
İstanbulda Yıllardır Tecübeli Kadrosu İle Hizmet Vermektedir

Yıldızlar Su Arıtma Sistemleri Hakkında

HAKKIMIZDA

İstanbulda tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlamış olurumızu her vakit memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, kuvvetlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlamış olurımızla kurumsal başarıyı garantileriz. çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına saygınlık ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak etkinlik göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, sarahat ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.

Vizyonumuz 
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlamış olurımızı her vakit memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir su arıtma şirketi olmak.

Misyonumuz 
Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken derslikının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü satış noktaları kuracağız. Kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Çok iyi

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00