Yolcu Mühendislik

Bursa-Yıldırım Yildirim, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Yolcu Mühendislik
Mutlu Yolcu
Bursa-Yıldırım
Yildirim , Bursa
İş Alanları

Mühendisler

Yolcu Mühendislik Bursada Mühendislik Sektörü İle Hizmet Ermektedir.

Yolcu Mühendislik Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

Bursada mühendislik kurularak  firma bünyesinde şu an doğalgaz Mühendisliği,proje Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, doğalgaz Mühendisliği, mekanik tesisat Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, kat kaloriferi Mühendisliği ve yangın Mühendisliği olmak üzere toplamda 9 bölüm ile eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca, Yolcu Mühendislik,tesisatta da eğitim verilmektedir.

Vizyon

 Yolcu Mühendislik vizyonu,mühendislik yeteneklerini geliştirmek ve günümüzün modern mühendislik dünyası ile mühendislik temellerinin bütün alanlarında başarılı öğrenciler yetiştirmektir.Modern ve yenilikçi eğitim sistemi uygulayarak, iyi eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile birçok araştırma projesini üstlenmeyi hedeflemektedir.

Misyon

Misyonumuz, resmi ve özel kurumların ilgili uzmanlık alanlarındaki farklı mühendislik konularına katkıda bulunmaktır. Bu görev, bölgemizde pek çok yeni fırsatların doğmasına katkıda bulunacak ve dünyadaki bilimsel gelişmelere yönelmemizde yeni hedefler belirleyecektir. Yakın gelecekte Yolcu mühen dislik alanlarının kurulması, milli ekonomiye de katkı sağlayacak ve bursa iline yararlı olacaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00