Zana Oto Elektrik

7. Sk.talaytepe Mahallesi, 21070 Kayapınar/diyarbakır21070 Kayapınar/diyarbakır kayapinar, Diyarbakır
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder

Zana Oto Elektrik Hakkında

ZANA OTO ELEKTRİK

*15 yılı aşkın tecrübemiz, teknolojiyi yakından takip eden deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ürünü olan ürünlerimizle satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz .

      *Özünü Topraktan alan insan ve maden’in bilgi ve tecrübeyle;Bilgi ve tecrübenin Üretime, Üretimin Marka’ya, Markanın da Akü ile buluştuğu %100 Yerli Sermaye ve Üretim ile Diyarbakır’a ve Bölgeye kazandırılan ilk ve tek farklı iki marka Akü’yü birden ZANA OTO ELEKTRİK olarak hizmete sunduk. ZANA AKÜ ve SUR AKÜ Markaları ilk ve tek Yerel üretim markaları olması sebebiyle, piyasadaki birçok yabancı sermaye ve yabancı markaya karşı;  iddialı,kaliteli,uygun maliyetli ve alternatif akülerdir.

        * Bölgede ilk ve tek olan kendi bünyesinde ürettirdiği, rekabet gücü yüksek  ZANA AKÜ ve SUR AKÜ markalarıyla  herkese ve her araca hitap eden,fark yaratan ZANA OTO ELEKTRİK, araç sahiplerine alternatif hizmet veriyor.

  • Türkiye’nin önde gelen 15 farklı ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ/ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ’nin Servis-Montaj be Bayii noktası olmakla hizmet ağında  hem Doğu ve Güneydoğu’da hem de Türkiye genelinde Araç Takip sistemleri Servisliği’nde Geniş ve Öncü servis konumundayız. Aynı zamanda Araç Takip Cihazlarının satışıyla bölgede müşterilere alternatif,uygun ve kaliteli hizmet  vermekteyiz.
  • 1 Nisan 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında  Kamu kurum ve kuruluşları,kurumsal firmalar ve bireysel müşteri araçlarına “iİkibin Beş yüz (2500)” adetten fazla Araç Takip cihazı montajı,ortam denetim,mobil dvr montajı ve servis destek hizmetiyle Türkiye geneli servis noktaları arasında ilk sıralarda yerimizi almayı başarmış ilk ve tek Servis olmanın gururunu yaşıyorz.Bu başarımızı daha üst sıralara taşıma hedefiyle yolumuza devam etmekteyiz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00