Zen Home

Merkez, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Zen Home
Ali Topbaşı
İş Alanları

Mobilyacılar

Zen Home Ankarada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Zen Home Hakkında

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Girişimcilik
Biz, Ankaraya ve bütün fikirlere açığız.Mobilya fırsatları görür ve değerlendiririz.
Yetki kullanma adına itimat ortamı yapıtr, riskleri önceden görür, inisiyatif kullanarak bütün zamançleri başarı ile yönetiriz.
Işimizi kendi işimiz şeklinde sahipleniriz.
Bütün çalışanlarımızın kararlarına saygı duyar, mesuliyet almaları için onları cesaretlendirir ve hemen sonra takdir ederiz.
Ne? Tutkumuz Kültürümüz 
Oluşturmuş olduğumuz şirket kültürümüzün kararı olarak bütün çalışanlarımız ve iş ortaklarımız, birlikte çalışıyor olmaktan gurur duyarlar. Dürüstlük, yüksek performans ve girişimcilik ilkelerine bakılırsa bütün çalışmalarını sürdürürler.

Uzun ömürlü, çaşama dostu ürünler 
Yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir ürünler üretmek amacıyla çalışırız.

Sektörde liderlik 
Mobilya sektörünün öncü müesseselarından biridir. Geniş pazar payı ile ilk üç firma arasında yer alır. Bu başarının gerisinde kalite ve hizmette yüksek performans ile karşılıklı güvene dayalı alan kişi ilişkileri bulunur.

Güçlü bir finansal yapı
şirketimiz, sürdürülebilir güçlü bir finansal yapıya haizdir. Bütün faaliyetlerimizi, mali hedeflere dönüştürür, hedeflerimize başarı ile ulaşırız.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00